Apie tvinstančią gatvę visi žino, bet problemos nesprendžia

Skaitytojo nuotr.
Vabalninkiečio Arūno kiemas dėl užsikišusios pralaidos nuolat tvinsta. Kol problema ,,sprendžiama" tik pažadais, kieme nenustoja dirbti vandens pumpavimo siurbliukas.
Neapsikentęs vabalninkietis Arūnas papasakojo apie beveik šešioliktus metus kankinančią problemą – nuolat tvinstančią J. Naujalio gatvę Vabalninko miestelyje. Dėl šios bėdos vyro šeima negali normaliai tvarkytis savo sodyboje, prižiūrėti daržo, „į kurį įbristi“, pasak vabalninkiečio, gali tik vasarą...

Žmonių kantrybė – ne begalinė

Paskambinęs į redakciją, vabalninkietis Arūnas sakė, kad tylėti ilgiau nebegali, reikia kažką daryti.

„Kažkada ateina ta diena, kai trūksta kantrybė... Jau gerus šešiolika metų vargstame. Tvinsta gatvė, o mes priversti gyventi šlapynėje, visiems tai žinoma, bet niekas nieko nedaro. Ne kartą kreipiausi į seniūną, į savivaldybę. Ties mūsų namais yra užsikimšusi pralaida. Ją reikia išvalyti, sutvarkyti. Ir problemos neliktų. Bet kur kreipiausi – niekas nejuda. Seniūnas užjaučia, bet ir jis nelabai ką gali padėti šiuo atveju, gatve turi rūpintis AB „VIA Lietuva“,- pasakojo vabalninkietis Arūnas. Jis pasidžiaugė, kad pagelbėjo UAB „Biržų vandenys“. Įmonės darbuotojai atvežė specialų siurblį, kurio pagalba vanduo iš kiemo buvo išpompuotas. „Bet tai laikina. Bus liūtis ir vėl plauksim“,- skundėsi Arūnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/