Apie Kirdonių daugiafunkcio centro prijungimo reikalus diskutavo tėvams „už akių“

Ž. Katkūnienės nuotr.
Rajono politikai kolegijos posėdyje svarstė Kirdonių daugiafunkcio centro prijungimo viziją. Tėvai pasipiktinę, kodėl apie tai diskutuojama be jų. „Gal mus informuos tada, kai prijungs?“,- ironizavo tėvai.
Išplėstiniame kolegijos posėdyje svarstyta Kirdonių daugiafunkcio centro prijungimo prie Biržų „Atžalyno“ pagr. mokyklos arba vaikų lopšeli darželio „Ąžuoliukas“ idėja. Keista, bet šia tema politikai diskutavo be svarbiausio elemento – tėvų. Pastarieji, švelniai tariant, šokiruoti, nes apie valdžios užmojus prijungti centrą sužinojo tik iš žiniasklaidos. Meras Kęstutis Knizikevičius sako, kad joks projektas dar neparengtas, tad ir kviesti tėvus nebuvo būtina.

Realiausias variantas – jungti prie „Ąžuoliuko“?

Neseniai vykusiame išplėstiniame savivaldybės kolegijos posėdyje buvo pateikti keli Kirdonių daugiafunkcio centro prijungimo vizijos variantai. Jungti centrą prie Biržų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, arba prie Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos, arba visus rajone esančius daugiafunkcius centrus sujungti į vieną darinį. Kalbos apie sprendimą prijungti centrą ėmė sklisti po to, kai Kirdonių daugiafunkcio centro direktorė Sandra Petrulionienė laimėjo konkursą į lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktoriaus pareigas. Šiuo metu, kaip teigiama, ji Kirdonių daugiafunkciame centre tebedirba dalimi etato.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos