Ž. Katkūnienės nuotr.
Rajono politikai kolegijos posėdyje svarstė Kirdonių daugiafunkcio centro prijungimo viziją. Tėvai pasipiktinę, kodėl apie tai diskutuojama be jų. „Gal mus informuos tada, kai prijungs?“,- ironizavo tėvai.
Išplėstiniame kolegijos posėdyje svarstyta Kirdonių daugiafunkcio centro prijungimo prie Biržų „Atžalyno“ pagr. mokyklos arba vaikų lopšeli darželio „Ąžuoliukas“ idėja. Keista, bet šia tema politikai diskutavo be svarbiausio elemento – tėvų. Pastarieji, švelniai tariant, šokiruoti, nes apie valdžios užmojus prijungti centrą sužinojo tik iš žiniasklaidos. Meras Kęstutis Knizikevičius sako, kad joks projektas dar neparengtas, tad ir kviesti tėvus nebuvo būtina.

Realiausias variantas – jungti prie „Ąžuoliuko“?

Neseniai vykusiame išplėstiniame savivaldybės kolegijos posėdyje buvo pateikti keli Kirdonių daugiafunkcio centro prijungimo vizijos variantai. Jungti centrą prie Biržų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, arba prie Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos, arba visus rajone esančius daugiafunkcius centrus sujungti į vieną darinį. Kalbos apie sprendimą prijungti centrą ėmė sklisti po to, kai Kirdonių daugiafunkcio centro direktorė Sandra Petrulionienė laimėjo konkursą į lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktoriaus pareigas. Šiuo metu, kaip teigiama, ji Kirdonių daugiafunkciame centre tebedirba dalimi etato.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos