Aksesuarai, kurie tinka kiekvienam vyrui

varle.lt nuotr.
​​​​​​​Tam tikros mados tendencijos ima ir greitai užkariauja visą pasaulį. Nors įprastai savo išvaizda ir drabužiais daugiau rūpinasi dailiosios lyties atstovai, tačiau šiuolaikiniai vyrai taip pat stengiasi būti stilingi ir rengtis gražiai. Deja, tačiau dauguma vyrų, nepriklausomai nuo amžiaus pamiršta tuos amžinus, pastovius stiliaus dėsnius bei akcentus, kurie nesensta ir nepabosta labai ilgai. Tam, kad kiekvienas save gerbiantis vyras galėtų dar labiau patobulinti savo stilių ir jaustis geriau savo paties kailyje mes paruošėme trumpą, bet išsamų gidą apie aksesuarus, kurie tiks kiekvieno vyro aprangos kode.

Laikrodis

Sakoma, kad „vyrą iš laikrodžio pažinsi“. Ir iš tiesų, laikrodis yra pagrindinis vyro asmenybės akcentas. Jeigu jis viršininkas ir pasiturintis – jo laikrodis baltu ciferblatu, solidus. Jeigu jis progresyvus bei sportuojantis – laikrodis išmanus arba skaitmeninis. 

Bet kokiu atveju, kad ir koks laikrodis puošia vyro riešus ir labai atkreipia dėmesį į rankas, kurios, pasak daugumos žmonių yra viena gražiausių vyro kūno dalių. 

Įsigytas laikrodis iš varle.lt ar kitos internetinės, o gal ir fizinės parduotuvės turėtų būti toks, kad jį būtų lengva ir patogu nešioti. Blogai yra ir tada, kai laikrodis pasidaro per brangus „eksploatavimui“. Jeigu jį bijote net į lauką išnešti, tada yra negerai. Nemažai vyresnio amžiaus vyrų turi du ar tris laikrodžius. Vienas būna skirtas kasdienai, kitas – progoms.

Kasdienio laikrodžio kainos svyruoja nuo keliasdešimties iki ~150 eurų, o prestižinio gamintojo produktų kainos prasideda nuo 3 šimtų eurų ir kyla aukštyn.

Diržas (pageidautina odinis)

Gerai yra tai, kad diržas tinka prie bet kokios aprangos, prie bet kokio dreskodo. Juodas odinis diržas ypatingai lengvai dera prie kone visų stilių, o rudos spalvos oda labiau perteikia prabangą bei solidumą, todėl tiks prie baltų marškinių ar proginės aprangos.

Svarbu, kad diržas nebūtų subraižytas, sudilęs, o oda „nepavargusi“, mat tada jis nebesuteikia to, dėl ko yra nešiojamas – solidumo. Geras odinis diržas kainuoja apie keliasdešimt eurų, tačiau ne vardinį produktą tikrai rasite ir už mažesnę sumą. 

Akiniai su storesniais rėmeliais

Jeigu įrašytumėte į Google paiešką „Stilingas vyras 1960 m.“ ir „Stilingas vyras 2020 m.“, pastebėtumėte, kad trys išvaizdos atributai yra labai panašūs. Tai vyrų šukuosenos, kostiumai ir be abejonės – akiniai storesniais rėmais. 

Dėl to, kad paryškina veido bruožus ir suteikia be galo daug solidumo, akiniai (nuo saulės arba ne) su storais rėmeliais pridės kiekvienam džentelmenui trūkstamo išbaigtumo įvaizdyje. 

Piniginė

Yra juokaujama, kad vienišos moterys pirmiausiai žiūri į kito vienišo vyro piniginę ir pagal tai atsirenka, ar ją domina jo dėmesys. Juokas juokais, bet ir pačiam džentelmenui turėtų būti ne itin malonu parduotuvėje prie kasos išsitraukti apdriskusią medžiaginę piniginukę arba nuskurusią, poilsio norinčią, odinę piniginę iš 90-ųjų.

Solidi piniginė nėra pats pigiausias, bet ir nėra pats brangiausias aksesuaras. Jos kaina bus adekvati atnešamai naudai. Saugiai laikomi pinigai ir kortelės bei geras jausmas tada, kai reikia ją išsitraukti.

Kelioninis krepšys

Jeigu tenka nors kiek keliauti, turite turėti vyrišką kelioninį krepšį. Odiniai kelioniniai krepšiai jau ilgai neišeina iš mados, yra itin patogūs bei efektyvūs. Užsidėjus tokį ant pečių galima lengvai įveikti ir didesnius atstumus arba neštis sau svarbiausius daiktus. Poilsinėje arba darbo kelionėje toks krepšys bus puikus!

Tiesa, už tokį krepšį teks nemažai patuštinti savo naująją piniginę...
 

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.