Savivaldybės nuotr.
Mero patarėjos pareigas pradėjo eiti savivaldybės tarybos narė Lilija Vaitiekūnienė, kam priklausys antrasis mero patarėjo postas – dar neskelbiama, bet variantų yra – Birutė P.
Nuo vakar Biržų rajono savivaldybės mero patarėjo pareigas pradėjo eiti naujojoje savivaldybės taryboje prisiekusi eiti Lilija Vaitiekūnienė. Mero patarėja bus tiesiogiai pavaldi merui ir padės jam sprendžiant gyventojų, bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų problemas.

Žinomi žmonės

Pirmadienį mero patarėjos darbą pradėjo dirbti Lilija Vaitiekūnienė ir tą pačią dieną vicemero pareigose oficialiai įdarbinta Astra Korsakienė, kuri taip pat bus tiesiogiai pavaldi merui.

Vicemerė kuruos švietimo, kultūros ir turizmo politikos formavimo ir įgyvendinimo sritį. Esame rašę, kad mero komandą sudarys du vicemerai ir du mero patarėjai. Paklaustas, ar jau žino, kas bus antrasis patarėjas, savivaldybės meras Kęstutis Knizikevičius „Biržiečių žodžiui“ kandidatų dar neatskleidė. Tačiau jis informavo, kad birželio mėnesį savivaldybės tarybai į antrojo vicemero postą bus teikiama svarstyti Biržų rajono Vietos veiklos grupės pirmininko, priklausančio „valstiečių“ partijai, Stepono Staškevičiaus kandidatūra.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com