Aerodromas nuo šiol priklausys savivaldybei

Paskutinis parašas ir Lietuvos sporto centro vadovas Linas Tubelis nuima Biržų aerodromo naštą nuo centro pečių.

Siekiant išsaugoti ir plėtoti aviacijos sporto tradicijas Biržų rajone, taryba nusprendė perimti Lietuvos sporto centro valdomą Biržų aerodromo teritorijoje esantį aviacijos sporto ir bendrosios aviacijos reikmėms naudojamą turtą. Sprendimas priimtas Lietuvos sporto centro iniciatyva.

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas Biržų aeroklube susitiko su Lietuvos sporto centro direktoriumi Linu Tubeliu. Susitikimo metu buvo apžiūrėta Biržų aviacijos sporto bazė bei pasirašytas Nekilnojamojo turto Biržuose, Veterinarijos g. 2, perduodamo Biržų rajono savivaldybės nuosavybėn, perdavimo-priėmimo aktas. Susitikime taip dalyvavo Biržų aeroklubo atstovai.

„Biržuose aviacijos sporto klubas veiklą pradėjo 1968 m. Tai vienas iš seniausių ir giliausias tradicijas turinčių sporto klubų mūsų rajone. Mano kaip Biržų rajono savivaldybės mero siekis yra atgaivinti ir skatinti kadaise buvusias labai populiarias technines sporto šakas mūsų rajone. Džiaugiamės perimdami šį turtą ir galime jus patikinti, jog jis ir toliau bus naudojamas aviacijos sporto reikmėms,“ – kalbėjo meras V. Jareckas. Jam pritardamas L. Tubelis džiaugėsi, kad aviacijos sporto profesionalai ir entuziastai neliks be savo erdvės.

Perimtą turtą pagal panaudos sutartį planuojama perduoti Biržų aeroklubui. Tačiau tam dar turi pritarti Biržų rajono savivaldybės taryba.