4 klaidos, kurias darote naudodami gelinį nagų laką

Visiškai gero manikiūro suskilinėjimas yra vienas iš labiausiai erzinančių gyvenimo nusivylimų. Kadangi nuolat atidarinėju siuntas ir rašau istorijas, gelinis nagų lakas man padeda išsaugoti manikiūrą. Nors man patinka įprasto manikiūro lankstumas, gelinis lakas yra daug patvaresnis, todėl kiekvieną manikiūrą stengiuosi ištempti kuo ilgiau.

"Su geliniu laku manikiūras gali trukti nuo dviejų iki trijų savaičių, o su įprastu laku pasisekė, jei jis išsilaikė penkias-septynias dienas ir nenusilupo", - sako Kristin Pulaski, "Paintbucket Nails" Brukline savininkė. Pasak Pulaski, be išliekamosios galios, dar vienas didelis gelio privalumas yra tas, kad jis suteikia tvirtesnį apsaugos sluoksnį ant natūralaus nago, o tai gali paskatinti nagų augimą.

Deja, toks patvarumas ir apsauga gali būti šiurkštūs jūsų nagams, jie gali tapti silpnesni ir linkę skilinėti. To niekas nenori, todėl yra keli dalykai, kurių reikia nepamiršti, kad, naudodami gelius, išsaugotumėte nagų sveikatą. Paprašėme Pulaskio, garsenybių manikiūrininkės Skyy Hadley ir Christy Harpring, "Sea Salt and Sugar Nail Bar" Savanoje, Džordžijos valstijoje, bendrasavininkės, papasakoti, kokių gelinio lakavimo klaidų reikėtų vengti.

Gelinį manikiūrą darotės vieną po kito

lakas

Kadangi gelinio lako nuėmimas ir dengimas gali labai nudildyti nagus, manikiūrą turėtumėte atlikti per tam tikrą laiko tarpą. "Nuosekliai kas dvi savaites darant gelinius nagus, nago plokštelė labai dūsta, - aiškina Hadley. Tai gali sukelti nagų dehidrataciją ir galiausiai lūžinėjimą, todėl tarp gelinių lakavimų būtinai suteikite nagams pertraukų. "Svarbu, kad profesionalus nagų meistras įvertintų jūsų nagų būklę tarp lakavimų ir nustatytų, ar jūsų nagams nereikėtų atostogų nuo lako", - aiškina Harpring.

Nenaudojate odelių aliejuko

aliejus

Rekomenduojame: Cuticle Oil Gel FX, 9ml iš Vitrinapro.lt

Pasak Hadley, nagų pažeidimus galite įvertinti pagal jų elastingumą: Įprasti nagai yra šiek tiek lankstūs, tačiau kuo nagas kietesnis ir tvirtesnis, tuo didesnė tikimybė, kad jis lūš. Kadangi šaltu oru oda apskritai būna sausesnė, tinkamas odelių drėkinimas gali turėti didelę reikšmę. Be to, acetonas gali labai išsausinti nagų sluoksnį, todėl ilgainiui nagai lūžta arba tampa trapūs.

Kovai su nagų sausumu ekspertai siūlo po ranka laikyti odelių aliejuką (be kalambūro). "Prisiekiu odelių aliejuku ir asmeniškai mėgstu NCLA", - SELF sako Pulaski. "Anksčiau maniau, kad odelių aliejukas nėra būtinas, bet maždaug prieš dvejus metus pradėjau jį naudoti ir dabar visada nešiojuosi su savimi, ypač šaltesniais mėnesiais!" Tarp apsilankymų salone įlašinę kelis lašus aliejaus į nagus ir odeles, išlaikysite jų drėgmę.

Gelinį laką paliekate per ilgai

Kadangi gelinį nagų laką galima nešioti ištisas savaites be menkiausios atplaišėlės, manikiūro gyvavimo trukmę galima pratęsti. Tačiau Hadley siūlo gelinį manikiūrą nuimti ne vėliau kaip po dviejų ar trijų savaičių, kad nepažeistumėte nagų odelių ir odelių. Harpring sutinka, pridurdama, kad per ilgas gelinio manikiūro naudojimas gali ne tik susilpninti nagus, bet ir į juos patekti potencialiai kenksmingų bakterijų. "Svarbu prisiminti, kad kai gelis pradeda slinkti, po geliu patenka drėgmė ir gali atsirasti bakterijų", - aiškina Harpring.

Seną gelinį manikiūrą šalinate be profesionalios pagalbos

Kai gelinis manikiūras jau eina į pabaigą, jums gali kilti pagunda jį pašalinti patiems, tačiau ekspertai pataria to nedaryti. "Saugiausias būdas pašalinti gelinį laką - tai atlikti profesionalui", - sako Harpring.

Jei tikrai negalite nuvykti į saloną ir nuimti lako, ji pataria pirmiausia švelniai nušlifuoti lako viršų, kad pašalintumėte blizgesį - taip acetonas lengviau įsiskverbs ir ištirpins gelį. Tada pamirkykite vatos gumulėlius acetone (cheminė medžiaga, paprastai naudojama geliniam nagų lakui šalinti), uždėkite po vatos gumulėlį ant kiekvieno nago ir suvyniokite į foliją. Palikite įvyniotą vatą 10-15 minučių, tada mediniu odelių stūmikliu švelniai išstumkite gelį iš nagų plokštelių. Baigdami lengvai nupoliruokite nago paviršių poliravimo įrankiu ir patepkite nagus bei odeles aliejuku, kad jie vėl taptų drėgni.

lakai

Neabejotina, kad mano nagai, lakuoti ar nelakuoti, turi atrodyti gerai. Taigi, nors tikriausiai visiškai neatsisakysiu gelinio nagų lako, tikrai dukart pagalvosiu prieš bandydama ištempti manikiūrą ilgesniam nei dviejų savaičių laikotarpiui.

Užs. 8537