Šiam šuneliui – tik penkeri metai. Jis visai neseniai atgavo laisvę. Dar būdamas mažas šuniukas jis buvo atskirtas nuo mamos ir pakliuvo… į „kalėjimą”. Už ką? Už savo prigimtį – už tai, kad yra šuo. Deja, daugeliui šunys iki šiol reiškia grandinę, būdą ir pareigą saugoti.
Dikis buvo įkalintas seno mąstymo žmogaus, kurio supratimas – šuniui turi pakakti tiek vietos, kiek leidžia grandinė…
Dikis atvyko į gyvūnų namus, kai savininkui nebebuvo jėgų rūpintis augintiniu. Nuo tada prasidėjo šunelio laisvė.
Laikai keičiasi. Gyvenimo sąlygos gerėja ne tik mums, žmonėms, bet ir tiems, kurie gyvena šalia mūsų. Labai svarbu šios prastos praktikos netęsti – keisti požiūrį, keisti suvokimą ir perduoti kitai kartai kitokią žinią.
Dikis dabar ieško kitų namų, bet ne būdos, o supratingo šeimininko. Gal atsiras žmogus, kuris įsileis Dikį ir į savo namus, ir į savo širdį.
Tik gyvenimui greta žmogaus, tik draugystei ir meilei.
Šiuo metu Dikis gyvena „Vizgis“ gyvūnų namuose, Biržuose. Kreiptis galima tel.: +370 641 85271, +370 624 10686, +370 607 42343.