Taps tarptautiniu žaidimu?
TŪB „Rinkuškiai“ restorane „Alaus kelias“ susirinko aktyviausios komandos, „Monteball“ žaidimo entuziastai, teisėjai bei svečiai iš miestų ir rajonų, kuriuose jau įrengti šio vis populiarėjančio žaidimo aikštynai. Aikštynai jau veikia Kaune, Vilniuje ir Vilkaviškyje.
Tačiau, pasak žaidimo sumanytojo ir įkūrėjo Sigito Kalkio, tai dar ne riba. Renginio metu jis pasidžiaugė, kad vis dažniau sulaukia pasiūlymų plėsti šio iš Biržų kilusio žaidimo geografiją.
Pasak S. Kalkio, jam ypač džiugu, jog artimiausiu metu žaidimas gali tapti tarptautinis – pirmasis „Monteball“ aikštynas planuojamas kaimyninėje Latvijoje.
Pagrindiniai prizai – pasvaliečių rankose
Žaidimo komisija renginio metu atsakingai skaičiavo komandinius ir asmeninius taškus beveik tris valandas. Nuo spalio 20 iki lapkričio 9 dienos buvo sužaista 11 žaidimų, kuriuose sudalyvavo aštuonios komandos (trys pasinaudojo galimybe antrajam bandymui). Suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad šių metų „Iššūkio taurės 2025“ laimėtojais tapo komanda „Pasvaliokai“, surinkę net 526 taškus ir gerokai atsiplėšę nuo kitų iššūkio dalyvių – komandų.
Kaip ir dera renginio šeimininkams – jie neliko be apdovanojimų – „Rinkuškių“ komanda laimėjo 3-iąją vietą, antrą poziciją užleidę komandai „Alaus kelias“. Pirmąją vietą iškovojo ir laimėtojų taurę išsivežė kaimynai iš Pasvalio – komanda „Pasvaliokai“. Vienas iš jų laimėjo ir pagrindinį vyrų prizą. Moterų pagrindinį prizą laimėjo „Alaus kelio“ atstovė. Žaidėjams atiteko moterų ir vyrų lygos pereinamieji kamuoliai su „Monteball“ žaidimo simbolika.
Ž. Maniko nuotr.
Ž. Maniko nuotr.
I. Butkevičiūtės nuotr.