Jau veikia atsinaujinęs Kirkilų pramogų parkas

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Rytoj atsidarys atsinaujinęs Kirkilų pramogų parkas. Lankytojai kviečiami šį šventinį savaitgalį praleisti turiningai.
Nuo gegužės 1 d. lankytojus sukvietė Kirkilų pramogų parkas. Atsinaujinusiame ir įvairiausių pramogų kupiname parke šventinį savaitgalį kviečiami praleisti ir maži, ir dideli – ką veikti ras kiekvienas. Iliuzijų tunelis, triušių sala, elektriniai keturračiai mažiesiems ir netrukus atsidarysiantis siaubo namas neabejotinai paliks įspūdį net patiems išrankiausiems. Atidarymo proga vaikų lauks staigmenos.

Kviečia šventiniam savaitgaliui

Planuoto atidarymo gegužės viduryje parko šeimininkai nebelaukė. Palankūs orai ir karantino ribojimų atlaisvinimas atidarymą paankstino – Kirkilų pramogų parkas lankytojams bus atviras jau nuo gegužės 1 dienos. Be gravitacinio namo, šaudymo iš lanko į taikinį, mini golfo ir kitų, parke jau buvusių pramogų, jo savininkai šiems metams sugalvojo ir naujovių: iliuzijų tunelis, picerija, šaudymas ginklu į taikinį, triušių sala ir dar vienas namas, kelsiantis šiurpą net patiems drąsiausiams.

Picerija, Triušių sala

Lauko picerijoje parko lankytojai turės galimybę paragauti naminių picų, kurių papločiai kepami pagal senas tradicijas. Vaikai gardėsius galės rinktis iš specialaus meniu. O kol tėveliai vaišinsis, mažieji nenuobodžiaus, jų lauks domino žaidimas, elektrinių keturračių trasa, triušių sala, kurioje, šalia tvenkinio, lakstys šimtas triušių bei kitos įdomybės.

“Kol kas planuojame, kad picerija veiks tik sezono metu, bet jeigu bus paklausa, dirbsime ištisus metus. Joje gali tilpti apie trisdešimt žmonių, tad, esant pageidavimams, galima rengti ir asmenines šventes“,- kalbėjo parko šeimininkas Deividas Simėnas.

Potyrius aštrins iliuzijų tunelis

Dar viena parko naujovė – iliuzijų tunelis, naujai įrengtas šalia gravitacinio namo.

“Tunelyje įrengtas tiltas sukurs jausmą, kad sukatės ratu. Juo einant, nekontroliuosite savo kūno reakcijų, sunku bus suvokti, ar tai tik iliuzija, ar tikrai sukatės. Tunelyje atitrūksite nuo realybės ir negalėsite kontroliuoti savo kūno, nepaisant to, kad būsite ant visiškai stabilaus ir plokščio paviršiaus. Tad emocijų tikrai bus, tunelis turėtų sukrėsti net pačius drąsiausius“,- paslaptingai nuteikė parko šeimininkas.

Keturračiai mažiesiems

Parke įrengta ir elektrinių keturračių trasa mažiesiems. Pasak D. Simėno, tokios pramogos pageidavo parko lankytojai, tad šeimininkai atsižvelgė į žmonių pastebėjimus ir šią idėją įgyvendino. Kita naujiena – šaudymas ginklais į taikinį.

Šiurpins siaubo namas

Parko šeimininkas prasitarė ir apie būsimą siaubo namą, kuriame žmonės galės apsilankyti nuo gegužės 15 dienos. Detalių apie naująjį ekstremalių potyrių namą D. Simėnas neatskleidė, bet patikino, kad jame lankytojus šiurpinsiantys gyvi personažai privers suklykti ne vieną drąsuolį.

Nuo šeštadienio atsidarysiantis parkas gegužės mėnesį veiks tik savaitgaliais, nuo 11 iki 20 val., o nuo birželio – kasdien.

Užs. 4750

Susijusios naujienos